5. Raphael de Buck

Raphael de Buck (1902-1986)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Raphael de BUCK (geboren 1902 in Gent, overleden aldaar 1986) Aquarellist, schilder, illustrator. Cree

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Raphael de Buck - zittend meisje kopen? Bied vanaf 160!

Raphael de Buck - zittend meisje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd14-07-2021 om 22:04

TechniekAquarel
Afmetingen37 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Raphael de Buck - (1902-1986) sensueel jonge vrouw kopen? Bied vanaf 249!

Raphael de Buck - (1902-1986) sensueel jonge vrouw

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd14-07-2021 om 22:06

Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst