5. Gerrit de Moree

Gerrit de Moree (1909-1981)

1 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Gerrit de Moree (1909-1981) was een illustrator, monumentaal kunstenaar en schilder.Hij hanteerde veel sgraffito en tekentechnieken.

Laatste
kans
Gerrit de Moree - twee litho's kopen? Bied vanaf 58!

Gerrit de Moree - twee litho's

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 21:18

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen12 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst