Gerrit de Moree - Arbeiders

Gerrit de Moree - Arbeiders kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit de Moree - Arbeiders kopen? Bied vanaf 150!Gerrit de Moree - Arbeiders kopen? Bied vanaf 150!Gerrit de Moree - Arbeiders kopen? Bied vanaf 150!
  • Gerrit de Moree (1909-1981)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Stijl Impressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Tekening op papier, heb het vermoeden dat het gaat over Breda
ConditieBeschadigd
Vocht plekjes
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25