Aijpelaar
  3. Ervaren verkoper
  5. Aijpelaar

Aijpelaar

Lid sinds 2026 / Dongen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerrit de Moree - Arbeiders kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands Arbeiders
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150