Jonathan Meese (1970)
  5. Jonathan Meese
Jonathan Meese (1970)

Jonathan Meese (1970)

Kunstschilder, Beeldhouwer

Jonathan MEESE (Tokyo 1970)

Aangeboden items
10
Verkochte items
54
Nationaliteit
DuitsDuits
Links
Favoriet
FA. (16 x Favoriet)
10 aangeboden items van deze kunstenaar
Jonathan Meese - Rarität:"Hilfe, wir werden feilgeboten", Jonathan Meese auf D.Richter-Grafik kopen? Bied vanaf 190!
Jonathan Meese - Rarität:"Hilfe, wir werden feilgeboten", Jonathan Meese auf D.Richter-GrafikGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekOffset
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Katalog Haarlem kopen? Bied vanaf 110!
Jonathan Meese - Katalog HaarlemGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlutzinkoeln

Verzending Internationaal

Jaartal2006
TechniekOffset
Afmetingen21.5 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jonathan Meese - denn schon da? kopen? Bied vanaf 270!
Jonathan Meese - denn schon da?Vinyl

Geplaatst doorjosart

Verzending Internationaal

Jaartal2015
TypeLP
Jonathan Meese - Kunstpostkarte Mao, rückseitig signiert J Meese 07, gezackter Rand kopen? Bied vanaf 250!
Jonathan Meese - Kunstpostkarte Mao, rückseitig signiert J Meese 07, gezackter RandAffiches

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekOffset
Afmetingen14 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Kunstpostkarte, Meese in Frauenkleidern, signiert, teils farbig übermalt kopen? Bied vanaf 300!
Jonathan Meese - Kunstpostkarte, Meese in Frauenkleidern, signiert, teils farbig übermaltPrenten & Uitgaves

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

TechniekOffset
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Totenkopf und eisernes Kreuz- ausdrucksstarke Zeichnung, handsigniert, datiert kopen? Bied vanaf 540!
Jonathan Meese - Totenkopf und eisernes Kreuz- ausdrucksstarke Zeichnung, handsigniert, datiertTekening / Aquarel

Geplaatst doormarilyn_de

Verzending Internationaal

Jaartal2006
TechniekStift
Afmetingen21 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Jethro Till in Erz-Besetzung kopen? Bied vanaf 450!
Jonathan Meese - Jethro Till in Erz-BesetzungVinyl

Geplaatst doorjosart

Verzending Internationaal

Jaartal2015
TypeLP
Jonathan Meese - LADY MUMINMCBETH, signiert, datiert und mit KUNST IST GEILST bezeichnet kopen? Bied vanaf 550!
Jonathan Meese - LADY MUMINMCBETH, signiert, datiert und mit KUNST IST GEILST bezeichnetAffiches

Geplaatst doorjosart

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekOffset
Afmetingen128 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Folge von sechs Farbholzschnitten, 2005 kopen? Bied vanaf 1950!
Jonathan Meese - Folge von sechs Farbholzschnitten, 2005Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormNPTtGJX-13197

Verzending Internationaal

Jaartal2005
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75.5 cm x 57.0 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jonathan Meese - Folge von sechs Radierungen, 2006/2007 kopen? Bied vanaf 850!
Jonathan Meese - Folge von sechs Radierungen, 2006/2007Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormNPTtGJX-13197

Verzending Internationaal

Jaartal2007
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen75.5 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Jonathan Meese

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Jonathan Meese? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Jonathan Meese. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Jonathan Meese en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Jonathan Meese te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Jonathan Meese!

Volg het aanbod kunst van Jonathan Meese te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Jonathan Meese te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Jonathan Meese instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Jonathan Meese kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Jonathan Meese!

Waarom via Kunstveiling kunst van Jonathan Meese kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Jonathan Meese en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Jonathan Meese via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Jonathan Meese of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Jonathan Meese?

Kunst kopen van Jonathan Meese begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Jonathan Meese, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Jonathan Meese. Om meer kans te maken om de Jonathan Meese te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Jonathan Meese! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.