5. Jan Mankes

Jan Mankes (1889-1920)

3 aangeboden items / 62 verkochte items

FA. (225 x Favoriet)

Jan MANKES (Meppel, 1889 - Eerbeek, 1920)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 395!

Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!

Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 250!

Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster

Geplaatst doorbruk21

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen19 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst