Enric Adsera Riba (1939)
  5. Enric Adsera Riba
Enric Adsera Riba (1939)

Enric Adsera Riba (1939)

Kunstenaar

Enric ADSERA RIBA (Cabra del Camp 1939)

Schilder, Graficus

Enric Adsera Riba kreeg les van Joseph Busquets, de beeldhouwer uit Barcelona. Daarna studeerde hij aan de Escuela de Bellas Artes te Barcelona. In 1960 maakte Enric Adsera Riba zijn eerste reis naar Nederland waar hij zich vanaf 1962 definitief vestigde.

Nadat hij zich vestigde in Nederland studeerde hij aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Het werk van Enric Adsera Riba was tot 1970 vooral figuratief van aard. Daarna volgde een periode van experimenteren. Na 1990 volgde een periode van bezinning en keerde hij terug naar figuratieve werken.

Enric Adsera Riba exposeerde talloze keren in binnen- en buitenland. Zijn werk bevindt zich in vele europese collecties en musea

Aangeboden items
20
Verkochte items
106
Nationaliteit
SpaansSpaans  NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (21 x Favoriet)
20 aangeboden items van deze kunstenaar
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geen kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Enric Adsera Riba - Diepdruk/aquatint. Titel, van leer Holland. kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba - Diepdruk/aquatint. Titel, van leer Holland.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Enric Adsera Riba - Litho, kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Litho,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, Le Rouge et le Noir, kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, Le Rouge et le Noir,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976 kopen? Bied vanaf 65!
Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGREET

Jaartal1976
TechniekGravure
Afmetingen57.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared amb Lletras kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb LletrasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared LPGS kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared LPGSGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared amb nou forats kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb nou foratsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Jongen met molen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba - Jongen met molen, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Immaculada -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Immaculada -1996Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - A'dam kopen? Bied vanaf 75!
Enric Adsera Riba - A'damGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Asuncion -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Asuncion -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Consuelo -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Consuelo -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Zeefdruk - "Zaandam" - Handgesigneerd en genummerd - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Zeefdruk - "Zaandam" - Handgesigneerd en genummerd - 1999Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStationsider

Jaartal1999
Afmetingen76 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen85 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Miles de forats' INGELIJST - 5B kopen? Bied vanaf 95!
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Miles de forats' INGELIJST - 5BGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1979
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Enric Adsera Riba

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Enric Adsera Riba? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Enric Adsera Riba. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Enric Adsera Riba en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Enric Adsera Riba te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Enric Adsera Riba!

Volg het aanbod kunst van Enric Adsera Riba te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Enric Adsera Riba te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Enric Adsera Riba instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Enric Adsera Riba kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Enric Adsera Riba!

Waarom via Kunstveiling kunst van Enric Adsera Riba kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Enric Adsera Riba en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Enric Adsera Riba via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Enric Adsera Riba of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Enric Adsera Riba?

Kunst kopen van Enric Adsera Riba begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Enric Adsera Riba, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Enric Adsera Riba. Om meer kans te maken om de Enric Adsera Riba te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Enric Adsera Riba! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.