5. Enric Adsera Riba

Enric Adsera Riba (1939)

11 aangeboden items / 87 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Enric ADSERA RIBA (Cabra del Camp 1939)

Schilder, Graficus

Enric Adsera Riba kreeg les van Joseph Busquets, de beeldhouwer uit Barcelona. Daarna studeerde hij aan de Escuela de Bellas Artes te Barcelona. In 1960 maakte Enric Adsera Riba zijn eerste reis naar Nederland waar hij zich vanaf 1962 definitief vestigde.

Nadat hij zich vestigde in Nederland studeerde hij aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Het werk van Enric Adsera Riba was tot 1970 vooral figuratief van aard. Daarna volgde een periode van experimenteren. Na 1990 volgde een periode van bezinning en keerde hij terug naar figuratieve werken.

Enric Adsera Riba exposeerde talloze keren in binnen- en buitenland. Zijn werk bevindt zich in vele europese collecties en musea

Spaans Nederlands

11 aangeboden items van deze kunstenaar
Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - 2 Etsen , Titel. Historia del site. mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Enric Adsera Riba - 2 Etsen , Titel. Historia del site. mooi ingelijst

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - zeefdruk La dama lila - 21493 kopen? Bied vanaf 75!

Enric Adsera Riba - zeefdruk La dama lila - 21493

Geplaatst doorZaansgroen

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Enric Adsera Riba - Zonder titel

Geplaatst doorISJ

Jaartal1976
TechniekHandgekleurd
Afmetingen51.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Enric Adsera Riba - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Enric Adsera Riba - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen91 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen85 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen70 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!

Enric Adsera Riba - Zeefdruk

Geplaatst doorCello1

Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Enric Adsera Riba - Zeefdruk. Titel, "Colte Obest". kopen? Bied vanaf 25!

Enric Adsera Riba - Zeefdruk. Titel, "Colte Obest".

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorduif

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst