5. Herman Gordijn

Herman Gordijn (1932-2017)

2 aangeboden items / 111 verkochte items

FA. (47 x Favoriet)

Herman Gordijn

Schilderijen, Grafiek, Tekeningen, Poezie

Geboren te Den Haag in 1936 - Overleden Terschuur 2017

Herman Gordijn is een van de belangrijkste Nederlandse Na-oorlogse schilders van figuratieve kunst.

Herman Gordijn volgde zijn opleiding aan de Haagse Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten, begin jaren 50. Zijn werk wordt gerekend tot het Lyrisch Realisme

Herman Gordijn is bekend geworden door zijn schilderijen van vrouwen, die meestal niet beantwoorden aan het schoonheidsideaal. Gordijn is in zijn werk altijd op zoek naar de eigenschappen van een persoon die deze persoon uniek maken en benadrukt deze.

Herman Gordijn heeft les gegevens aan de Rietveld Academie te Amsterdam.

Het werk van Herman Gordijn bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties, o.a. in de Rijkscollectie.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Herman Gordijn - B2708-12, Portret kopen? Bied vanaf 95!

Herman Gordijn - B2708-12, Portret

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 20:25

Jaartal1984
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen61.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Gordijn - Spekvet, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!

Herman Gordijn - Spekvet, ets (prachtig ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Eindtijd03-07-2021 om 19:45

Jaartal2009
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst