5. Elly Kuipers

Elly Kuipers (1938-2016)

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Elly KUIPERS (Arnhem 1938 - Nijmegen 2016)

Graficus, schilder, tekenaar, pentekenaar, houtgraveur, linosnijder, aquarellist, leraar

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Elly Kuipers - ets - bij het haardvuur kopen? Bied vanaf 15!

Elly Kuipers - ets - bij het haardvuur

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Eindtijd07-08-2021 om 19:00

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen15 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Elly Kuipers - ets - zingen en dansen onder de paddestoel (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 25!

Elly Kuipers - ets - zingen en dansen onder de paddestoel (zeldzaam)

Eindtijd18-07-2021 om 19:32

TechniekEts
Afmetingen28.4 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst