5. Gerard Boersma

Gerard Boersma (1976)

1 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Gerard BOERSMA (1976)

Gerard Boersma - Woman With Black Hat (Vrouw kijkend naar schilderij van Alex Katz) kopen? Bied vanaf 200!

Gerard Boersma - Woman With Black Hat (Vrouw kijkend naar schilderij van Alex Katz)

Geplaatst doorhyperrealism

Eindtijd30-07-2021 om 22:16

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst