5. Coos Dieters

Coos Dieters (1946)

5 aangeboden items / 35 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Coos DIETERS (Scheemda 1946)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Coos Dieters - Vooruitgang, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Coos Dieters - Vooruitgang, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!

Coos Dieters - kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1975
Afmetingen34 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Coos Dieters - Open emmer, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Coos Dieters - Open emmer, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!

Coos Dieters - kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1976
Afmetingen36 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Coos Dieters - Geen doorgang, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Coos Dieters - Geen doorgang, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst