5. Henry Cassiers

Henry Cassiers (1858-1944)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Henry CASSIERS (Antwerpen 1858 - Brussel 1944) Belgisch Kunstenaar.

Belgisch

Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 75!

Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot)

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd28-07-2021 om 21:29

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst