5. Les Hydrophiles

Les Hydrophiles

Opgericht in 1884 - opgeheven in 1889

Les Hydrophiles

Les Hydrophiles ontstond vanuit de Cercle des Aquarellistes et des Aquafortistes en was actief in Brussel. Les Hydrophilis was het niet eens met de kwaliteitsverschillen binnen de Cercle en besloot daarom dat ze eruit wilden stappen. In de tentoonstellingen die ze hielden kwam geen olieverfwerk voor, maar wel andere technieken. Naast de leden exposeerden er ook uitgenodigde gasten.

Jan Toorop - De biecht kopen? Bied vanaf 40!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De biecht
Techniek Litho
Afmetingen 27 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan Toorop - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 210!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Madonna met kind
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Henry Cassiers - Klederdracht in straatje kopen? Bied vanaf 20!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Klederdracht in straatje
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 39 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Jan Toorop - Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1495!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen