5. Les Hydrophiles

Les Hydrophiles

Opgericht in 1884 - opgeheven in 1889

Les Hydrophiles

Les Hydrophiles ontstond vanuit de Cercle des Aquarellistes et des Aquafortistes en was actief in Brussel. Les Hydrophilis was het niet eens met de kwaliteitsverschillen binnen de Cercle en besloot daarom dat ze eruit wilden stappen. In de tentoonstellingen die ze hielden kwam geen olieverfwerk voor, maar wel andere technieken. Naast de leden exposeerden er ook uitgenodigde gasten.

Jan Toorop - De EEUWIDHEID EN DE VERGANGKELIJKHEID kopen? Bied vanaf 75!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De EEUWIDHEID EN DE VERGANGKELIJKHEID
TechniekLitho
Afmetingen39 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Toorop - 2 prenten in lijst kopen? Bied vanaf 70!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands 2 prenten in lijst
TechniekIsografie
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 35!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Huizen aan Stadsgracht in de Winter
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
TechniekLitho
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50