5. Les Hydrophiles

Les Hydrophiles

Opgericht in 1884 - opgeheven in 1889

Les Hydrophiles

Les Hydrophiles ontstond vanuit de Cercle des Aquarellistes et des Aquafortistes en was actief in Brussel. Les Hydrophilis was het niet eens met de kwaliteitsverschillen binnen de Cercle en besloot daarom dat ze eruit wilden stappen. In de tentoonstellingen die ze hielden kwam geen olieverfwerk voor, maar wel andere technieken. Naast de leden exposeerden er ook uitgenodigde gasten.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Henry Cassiers - Marken kopen? Bied vanaf 75!
Henry Cassiers - MarkenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorISJ
Eindtijd 08-01-2023 om 19:43
TechniekLitho
Afmetingen43.3 cm x 63.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst