5. Les Hydrophiles

Les Hydrophiles

Opgericht in 1884 - opgeheven in 1889

Les Hydrophiles

Les Hydrophiles ontstond vanuit de Cercle des Aquarellistes et des Aquafortistes en was actief in Brussel. Les Hydrophilis was het niet eens met de kwaliteitsverschillen binnen de Cercle en besloot daarom dat ze eruit wilden stappen. In de tentoonstellingen die ze hielden kwam geen olieverfwerk voor, maar wel andere technieken. Naast de leden exposeerden er ook uitgenodigde gasten.

Jan Toorop - Ingelijste litho: 'Transport' - 1905 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ingelijste litho: 'Transport' - 1905
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 25!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Huizen aan Stadsgracht in de Winter
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jan Toorop - MADONNA MET KIND kopen? Bied vanaf 135!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands MADONNA MET KIND
Techniek Isografie
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Jan Toorop - 'Dorst naar Rechtvaardigheid' kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands 'Dorst naar Rechtvaardigheid'
Techniek Isografie
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 38 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50