5. Wil Bouthoorn

Wil Bouthoorn (1916-2004)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Wil BOUTHOORN (Den Haag, 1916- Den Haag, 2004)

Wil Bouthoorn - Zonder titel (Compositie met portret met hand tegen voorhoofd) kopen? Bied vanaf 600!

Wil Bouthoorn - Zonder titel (Compositie met portret met hand tegen voorhoofd)

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd28-04-2021 om 21:58

Jaartal1971
Afmetingen101 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst