5. Jan van Helden

Jan van Helden (1932-2006)

4 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Johannes (Jan) F.P.G. van HELDEN (Melick, 1932 - Maastricht, 2006). Figuratief expressionistisch. Graficus.

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan van Helden - Bij de duivel te biecht kopen? Bied vanaf 10!

Jan van Helden - Bij de duivel te biecht

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Helden - De vestibule kopen? Bied vanaf 10!

Jan van Helden - De vestibule

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1980
TechniekDroge Naald
Afmetingen32 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Helden - Dante ontmoet Virgilius kopen? Bied vanaf 10!

Jan van Helden - Dante ontmoet Virgilius

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1981
TechniekDroge Naald
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Helden - Mannen met jonge Valk kopen? Bied vanaf 10!

Jan van Helden - Mannen met jonge Valk

Geplaatst doorlimburgsekunst

Jaartal1981
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst