5. René Carcan

René Carcan (1925)

5 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

René CARCAN (Brussel 1925)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Rene Carcan - L'arbre rouge - Kleurenets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Rene Carcan - L'arbre rouge - Kleurenets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Rene Carcan - Aquatint, L'arche des Elements - Ingelijst - EA kopen? Bied vanaf 65!

Rene Carcan - Aquatint, L'arche des Elements - Ingelijst - EA

Geplaatst doorKees58

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen87 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Carcan - Große Farbradierung, unleserlich betitelt kopen? Bied vanaf 120!

Rene Carcan - Große Farbradierung, unleserlich betitelt

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

René Carcan - Maculiforme dans le ciel, Farbradierung, kopen? Bied vanaf 110!

René Carcan - Maculiforme dans le ciel, Farbradierung,

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst