5. Paul den Hollander

Paul den Hollander (1950)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Paul den Hollander (Breda, 1950) is een Nederlands fotograaf. Zijn werk is wereldwijd tentoongesteld en is opgenomen in vele collecties van musea en verzamelaars.

Inhoud Tijd, ruimte en de relatie van de mens met de natuurlijke wereld zijn belangrijke thema's in de fotografie van Paul den Hollander. Hij werkt zijn thema's uit in fotoseries die over meerdere jaren ontstaan. De sfeer van zijn werk is verstild en contemplatief.

Paul den Hollander - Untitled kopen? Bied vanaf 100!

Paul den Hollander - Untitled

Fotografie

Geplaatst doorBonaMi

Eindtijd14-07-2021 om 22:51

Jaartal1982
TechniekC-Print
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst