5. Theo Mackaay

Theo Mackaay (1950)

9 aangeboden items / 100 verkochte items

FA. (107 x Favoriet)

Theo MACKAAY (Utrecht 1950)

Schilder, Beeldhouwer, Musicus

Theo Mackaay volgde zijn opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam en later de Rijksacademie te Amsterdam, waar hij de monumentale klassen volgde.

Het werk van Mackaay kenmerkt zich door klassieke oervormen, vaak van dieren, krijgers of vrouwen, die hij bewerkt tot deformeerde figuren, die dus de realistische vormen overstijgen. Overigens wil dit niet zeggen dat hij geen realistische conventionele beelden heeft gemaakt.

Zijn meest bekende beeld is misschien wel het Gouden Kalf. Deze filmprijs is ontworpen door hem en al decennia een van de bekendste beeldhouwwerken in Nederland, aangezien deze ieder jaar wordt uitgereikt.

Zijn klassieke opleiding blijft duidelijk zichtbaar in het werk van Theo Mackaay. Werk dat momenteel ook steeds monumentaler wordt. Hij heeft grote werken staan in diverse steden in Europa. Theo werkt vanuit zijn ateliers in achtereenvolgend Nederland, Italie, Belgie en Spanje.

Het werk van Theo Mackaay bevindt zich in vele bedrijfs- en particuliere collecties.

9 aangeboden items van deze kunstenaar

Theo Mackaay - Titel:Amor kopen? Bied vanaf 70!

Theo Mackaay - Titel:Amor

Geplaatst doorIda123

Jaartal1997
TechniekGiclée
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Figuur met paard, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 65!

Theo Mackaay - Figuur met paard, zeefdruk (groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1999
Afmetingen75 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Figuur, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 70!

Theo Mackaay - Figuur, zeefdruk (groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1994
Afmetingen75 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Mooie gesigneerde zeefdruk - EA - 2007 kopen? Bied vanaf 75!

Theo Mackaay - Mooie gesigneerde zeefdruk - EA - 2007

Geplaatst doorin2art

Jaartal2007
Afmetingen44 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!

Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1997
Afmetingen63.5 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Gemengde techniek: Dieren en de zon - 2000 (prachtige lijst met museum glas) kopen? Bied vanaf 399!

Theo Mackaay - Gemengde techniek: Dieren en de zon - 2000 (prachtige lijst met museum glas)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen52 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!

Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen112 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van 2 figuren (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 1050!

Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van 2 figuren (prachtige lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen113 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard kopen? Bied vanaf 1050!

Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
Afmetingen103 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst