5. Peter Cox

Peter Cox (1912-1985)

2 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Peter COX (Mook 1912 - Leiden 1985)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Cox - Wilde bloemen inkttekening kopen? Bied vanaf 90!

Peter Cox - Wilde bloemen inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd24-04-2021 om 20:56

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Cox - C2318, Plasgezicht met knotwilgen kopen? Bied vanaf 100!

Peter Cox - C2318, Plasgezicht met knotwilgen

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd27-05-2021 om 19:31

Afmetingen52 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst