5. Lydia van Domburgh

Lydia van Domburgh

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Lydia van DOMBURGH (Den Haag 19??)

Lydia van Domburgh - Observatie kopen? Bied vanaf 30!

Lydia van Domburgh - Observatie

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 21:55

Jaartal1999
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst