5. Henk Munnik

Henk Munnik (1912-1997)

1 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (25 x Favoriet)

Henk MUNNIK

Henk Munnik - Materieschilderij kopen? Bied vanaf 140!

Henk Munnik - Materieschilderij

Geplaatst doorCello1

Eindtijd12-02-2021 om 19:48

Jaartal1993
Afmetingen75 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst