5. Bernard Lutz

Bernard Lutz (1913-1975)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Bernard LUTZ (Rotterdam 1913 - 1975 Den Haag)

Bernard Lutz - Zelfportret kopen? Bied vanaf 75!

Bernard Lutz - Zelfportret

Geplaatst doorHanenGini

Eindtijd04-08-2021 om 21:40

Afmetingen97 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst