5. Petra Lommen

Petra Lommen (1952)

4 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Petra LOMMEN (Reuver (Beesel), 1952)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Petra Lommen - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Petra Lommen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Petra Lommen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Petra Lommen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Petra Lommen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst