5. Lambert Oostrum

Lambert Oostrum (1955)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Lambert OOSTRUM (Schiedam 1955)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Lambert Oostrum - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 195!

Lambert Oostrum - Abstract landschap

Geplaatst doorloostrum

Jaartal2010
TechniekAcryl
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lambert Oostrum - Mira in het water kopen? Bied vanaf 225!

Lambert Oostrum - Mira in het water

Geplaatst doorloostrum

Jaartal2020
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lambert Oostrum - In de zon kopen? Bied vanaf 125!

Lambert Oostrum - In de zon

Geplaatst doorloostrum

Jaartal2020
TechniekAcryl
Afmetingen94.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst