5. Paul Boyer

Paul Boyer (1943)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Paul Antoine Marie BOYER. Amsterdam. 1943 schilder beeldhouwer. Onderwerpen abstract en figuurvoorstellingen

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Paul Boyer - Abstract kopen? Bied vanaf 17!

Paul Boyer - Abstract

Geplaatst doorISJ

Eindtijd27-06-2021 om 20:27

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen35.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Paul Boyer - Abstract

Geplaatst doorISJ

Eindtijd27-06-2021 om 20:28

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst