5. Hans van Arkel

Hans van Arkel (1947)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hans van ARKEL (Rockanje 1947)

Hans van Arkel - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Hans van Arkel - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 15:30

Jaartal1985
Afmetingen54 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst