Anton Martineau (1926-2017)
  5. Anton Martineau
Anton Martineau (1926-2017)

Anton Martineau (1926-2017)

Kunstenaar

Anton MARTINEAU (Amsterdam 1926 - Amsterdam 2017)

Martineau was een Nederlands beeldend kunstenaar en dichter. Hij werkte als kunstschilder, tekenaar, graficus en beeldhouwer in de stijl van het niet-abstract expressionisme. Trok veelal op met bekende COBRA-schilders ( Appel) en ontving een aantal prijzen voor zn werk.

Aangeboden items
19
Verkochte items
240
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (107 x Favoriet)
19 aangeboden items van deze kunstenaar
Anton Martineau - grote litho: Appassionato IV - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau - grote litho: Appassionato IV - 1998Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - grote litho: Appassionato III - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau - grote litho: Appassionato III - 1998Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Zeefdruk: De schilder en zijn model - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Anton Martineau - Zeefdruk: De schilder en zijn model - 1998Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Olieverf op doek, Vaas en doos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Anton Martineau - Olieverf op doek, Vaas en doos - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen48.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Olieverf op doek, Portret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Anton Martineau - Olieverf op doek, Portret - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Anton Martineau - Olieverf op doek, Stilleven met schoen en hand - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 195!
Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - De Beeldhouwer, groot ! kopen? Bied vanaf 299!
Anton Martineau - De Beeldhouwer, groot !Tekening / Aquarel

Geplaatst doorChouba

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen85.5 cm x 121.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Anton Martineau - Don Olivares kopen? Bied vanaf 200!
Anton Martineau - Don OlivaresTekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam2022

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen99 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - ongetiteld portret kopen? Bied vanaf 300!
Anton Martineau - ongetiteld portretTekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam2022

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen77 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 199!
Anton Martineau - het beestSchilderij

Geplaatst doorMooieKunst

TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Spaanse dans kopen? Bied vanaf 40!
Anton Martineau - Spaanse dansGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMooieKunst

Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - dynamiek tussen man en vrouw - 70x100cm kopen? Bied vanaf 250!
Anton Martineau - dynamiek tussen man en vrouw - 70x100cmTekening / Aquarel

Geplaatst doorGianluca

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGianluca

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Landschap Noord Holland kopen? Bied vanaf 300!
Anton Martineau - Landschap Noord HollandTekening / Aquarel

Geplaatst doorGianluca

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Velasques kopen? Bied vanaf 200!
Anton Martineau - VelasquesTekening / Aquarel

Geplaatst doorOudewetering

TechniekAquarel
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Zeefdruk: Stilleven - 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Anton Martineau - Zeefdruk: Stilleven - 1998Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Anton Martineau

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Anton Martineau? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Anton Martineau. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Anton Martineau en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Anton Martineau te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Anton Martineau!

Volg het aanbod kunst van Anton Martineau te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Anton Martineau te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Anton Martineau instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Anton Martineau kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Anton Martineau!

Waarom via Kunstveiling kunst van Anton Martineau kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Anton Martineau en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Anton Martineau via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Anton Martineau of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Anton Martineau?

Kunst kopen van Anton Martineau begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Anton Martineau, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Anton Martineau. Om meer kans te maken om de Anton Martineau te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Anton Martineau! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.