5. Marianne Haselhoff

Marianne Haselhoff (1944)

1 aangeboden items / 93 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Marianne Haselhoff volgde haar opleiding aan de academie voor beeldende kunst in Arnhem. Naast tekenen en schilderen houdt ze zich ook bezig met ruimtelijk werk, keramiek,textiel,grafiek en kunstenaarsboeken. Ze heeft tentoongesteld in vele galeries. Diverse musea hebben werk van haar tentoongesteld of aangekocht. In haar werk gebruikt ze zowel figuratieve als abstracte elementen. Het kan kleurrijk en bewegelijk zijn, maar ook wel introvert en sober.

Marianne Haselhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Haselhoff - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd08-06-2021 om 21:52

Jaartal2002
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst