5. Robert Indiana

Robert Indiana (1928-2018)

7 aangeboden items / 50 verkochte items

FA. (51 x Favoriet)

Robert INDIANA (New Castle 1928 - Vinalhaven 2018)

De Amerikaanse kunstschilder Robert Indiana (eigenlijk Robert Clark) werkte, voordat hij de popart-schilderijen ging maken, waarmee hij beroemd werd, in een abstracte manier. In de jaren zestig werd hij beroemd met schilderijen die bestonden uit woorden als "Love", "Eat" en "Die", waarmee hij de Amerikaanse droom in simpele woorden samenvatte. Hij noemde zichzelf de "American painter of signs" (Amerikaanse schilder van tekens).

Amerikaans

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Robert Indiana - Litho, Angel More uit Mother of us All - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!

Robert Indiana - Litho, Angel More uit Mother of us All - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Indiana - Swedish Love (2006) kopen? Bied vanaf 200!

Robert Indiana - Swedish Love (2006)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorrebnards

Jaartal2006
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen43 cm x 43 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Robert Indiana - The American love kopen? Bied vanaf 950!

Robert Indiana - The American love

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorArtquake

Jaartal1975
TechniekVaria
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Robert Indiana - Zeefdruk, Two (uit 'Numbers') - Ingelijst kopen? Bied vanaf 175!

Robert Indiana - Zeefdruk, Two (uit 'Numbers') - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKees58

Jaartal1968
TechniekVaria
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)