5. Cees Bantzinger

Cees Bantzinger (1914-1985)

2 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Cees (Cornelis Adrianus Bernardus) BANTZINGER

Schilder, aquarellist, graficus, tekenaar.

Geboren te Gouda in 1914, overleden in Amstelveen in 1985.

Opleiding:

Cees Bantzinger volgde opleidingen aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam en aan de Rijksakademie van beeldende kunsten.

Door: Arthur Brouwers

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Cees Bantzinger - Pen tekening: Nieuwjaarskaart met een tekst van Joop Braakhekke - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Cees Bantzinger - Pen tekening: Nieuwjaarskaart met een tekst van Joop Braakhekke - 1984

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd28-07-2021 om 20:52

Jaartal1984
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!

Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd09-06-2021 om 20:24

TechniekAquarel
Afmetingen94 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst