5. Nederlandse Illustratoren

Nederlandse Illustratoren

Opgericht in 1985

Nederlandse Vereniging voor Illustratoren

In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.

Mart Kempers - Grote Aquarel - boeket rozen - gesigneerd - 1988 - in passe partout kopen? Bied vanaf 41!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Aquarel - boeket rozen - gesigneerd - 1988 - in passe partout
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 41
1 bieding
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Cees Bantzinger - Voor Leen Jongewaard kopen? Bied vanaf 30!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Voor Leen Jongewaard
TechniekPotlood
Afmetingen36 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Mart Kempers - La Vineuse kopen? Bied vanaf 80!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands La Vineuse
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80
Mart Kempers - Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - kleine oplage - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - kleine oplage - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht kopen? Bied vanaf 35!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Amsterdam Bloemgracht
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100