5. Nederlandse Illustratoren

Nederlandse Illustratoren

Opgericht in 1985

Nederlandse Vereniging voor Illustratoren

In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.

Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Ingelijste aquarel: vrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Willem Rasing - Herinnering aan EDITH PIAF kopen? Bied vanaf 45!
Willem Rasing (1954) Nederlands Herinnering aan EDITH PIAF
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht kopen? Bied vanaf 30!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Amsterdam Bloemgracht
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Ien van Laanen - Medea Luik 1 kopen? Bied vanaf 500!
Ien van Laanen (1956) Nederlands Medea Luik 1
Afmetingen 190 x 170 cm (h x b)
€ 500
Mart Kempers - La Vineuse kopen? Bied vanaf 80!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands La Vineuse
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 80