Eddy Samson (1914-1981)
Prachtig schilderij ingelijst
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 68 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |