5. Nederlandse Illustratoren

Nederlandse Illustratoren

Opgericht in 1985

Nederlandse Vereniging voor Illustratoren

In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!
Mart Kempers - Zeefdruk - FuutGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Eindtijd 04-09-2022 om 20:30

Jaartal1988
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst