5. Luis Penin

Luis Penin (1968)

2 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Luis PENIN (Madrid, 1968)

Spaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Luis Penin - Gala de funeral met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Luis Penin - Gala de funeral met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd13-06-2021 om 22:54

Afmetingen89 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luis Penin - Gala manzana met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Luis Penin - Gala manzana met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-06-2021 om 22:03

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst