5. Francis Hoogland

Francis Hoogland (1960)

1 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Francis HOOGLAND (Zutphen, 1960)

Francis Hoogland - Litho zonder titel. kopen? Bied vanaf 35!

Francis Hoogland - Litho zonder titel.

Geplaatst doorduif

Eindtijd03-08-2021 om 21:15

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst