5. Wim Bettenhausen

Wim Bettenhausen (1942)

1 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Wim BETTENHAUSEN Geboren 1942 in Den Haag. Opleiding Koninklijke Akademie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Gedurende 12 jaar docent etsen aan de VABK in Den Haag. Zijn werk wordt veelal als lyrisch realistisch omschreven. In figuratieve etsen worden kontrast en spanning tussen licht en schaduw gezocht. Onderwerpen zijn vaak stadsgezichten met een streven naar het tijdloze en met een zoektocht naar voelbare spanning, die iets surrealistisch kan bijdragen.

Wim Bettenhausen - Ets, Kastanjebomen aan Plein 1813 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Wim Bettenhausen - Ets, Kastanjebomen aan Plein 1813 - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd01-08-2021 om 19:18

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen51.5 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst