5. Arti Shock

Arti Shock

Opgericht in 1972

Rijswijkse Kunstenaarsvereniging Arti Shock

Arti Shock werd opgericht als een Rijkswijkse kunstenaarsvereniging. Deze oprichting kwam voort uit het initiatief dat was gestart in 1969 toen een groep kunstenaars de sloop van Oud-Rijswijk wilden tegenhouden. Enkele kunstenaars mochten toen in afwachting van de sloop het pand van de oude slagerij gebruiken. De slagerij is echter nooit gesloopt en de gemeente Rijswijk heeft toen de ondertussen opgerichtte groep Arti Shock aangeboden het pand over te kopen. Nu is in de oude slagerij een expositieruimte te vinden. Aangesloten kunstenaars kunnen hier exposeren. Daarnaast is de galerie ook een ontmoetingsplek voor kunstenaars en kunstlievende mensen.

Ellen van Toor - stilleven. kopen? Bied vanaf 50!
Ellen van Toor (1958-2025) Nederlands stilleven.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Lei Molin - Collage zeefdruk proef kopen? Bied vanaf 300!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Collage zeefdruk proef
Afmetingen 82 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Lei Molin - hardcover in cassette, met zeefdruk 178/250, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands hardcover in cassette, met zeefdruk 178/250, handgesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Lei Molin - zonder titel kopen? Bied vanaf 425!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 132 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Wim Bettenhausen - Bosrand kopen? Bied vanaf 100!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Bosrand
Afmetingen 73.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Lei Molin - handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst)
Techniek Collage
Afmetingen 111 x 188 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Ellen van Toor - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 30!
Ellen van Toor (1958) Nederlands Fruitschaal
Afmetingen 50 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Peter Gentenaar - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Peter Gentenaar (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Wim Bettenhausen - Grote Ets: Rooseveltplantsoen - 1977 (oplage slechts 15 stuks!) kopen? Bied vanaf 199!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Grote Ets: Rooseveltplantsoen - 1977 (oplage slechts 15 stuks!)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 199
Direct kopen
Wim Bettenhausen - Ets: Kos - 1979 kopen? Bied vanaf 99!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Ets: Kos - 1979
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48.5 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Peter Gentenaar - Grote Aquarel van Peter Gentenaar kopen? Bied vanaf 100!
Peter Gentenaar (1946) Nederlands Grote Aquarel van Peter Gentenaar
Techniek Aquarel
Afmetingen 75 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen