5. Margit Junge

Margit Junge (1962)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Margit JUNGE (Amsterdam 1962)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Margit Junge - Fresh Fruit kopen? Bied vanaf 75!

Margit Junge - Fresh Fruit

Geplaatst doorRanisha

Jaartal2003
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margit Junge - Red Lips kopen? Bied vanaf 50!

Margit Junge - Red Lips

Geplaatst doorRanisha

Jaartal2003
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margit Junge - From one mother and two daddy's kopen? Bied vanaf 100!

Margit Junge - From one mother and two daddy's

Geplaatst doorRanisha

Jaartal2003
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 210 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst