Jan Montyn (1924-2015)
  5. Jan Montyn
Jan Montyn (1924-2015)

Jan Montyn (1924-2015)

Kunstschilder, Graficus

Jan MONTYN (Oudewater 1924 - Amsterdam 2015)

schilder, tekenaar, graficus, aquarellist

Opleiding: Jan Montyn is een autodidact kunstenaar. Geboren te Oudewater, hij woont en werkt afwisselend in Amsterdam, Zuid-Frankrijk en Bangkok.

Hoewel Montyn als graficus het meest bekend is heeft hij ook veel getekend en geschilderd. Als schilder en aquarellist maakte Montyn afbeeldingen in traditionele, figuratieve stijl. In 1959 besloot hij zich geheel te wijden aan de grafische kunst omdat dit het medium was dat voor hem het meest geschikt was. Jan Montyn vertaalt de menselijke emotie in de lijn van het landschap.Hij werkt dit thema afwisselend figuratief en abstract uit in tekeningen, etsen en gedichten. Montyn heeft vele reizen gemaakt naar Azi

Aangeboden items
51
Verkochte items
797
Nationaliteit
Links
Favoriet
FA. (209 x Favoriet)
51 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Solitude, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - Solitude, Radierung / Aquatinta

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas kopen? Bied vanaf 365!
Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 175!
Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1998
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1999 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1999 (LUXE INGELIJST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1999
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2000
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Kleurenets | 'Drijvende landen' | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - Kleurenets | 'Drijvende landen' | 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 385!
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - 1972 - Hommage pour le DCA du Vietnam du Nord - 1972 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - 1972 - Hommage pour le DCA du Vietnam du Nord - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Verschijning III kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - Verschijning III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Jardin, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Jardin, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Verschijning I kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - Verschijning I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Le feu, aquatint ets (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Le feu, aquatint ets (zeldzaam)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - Chiang Khan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - Nong Khai

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - In het teken van de leeuw kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn - In het teken van de leeuw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas kopen? Bied vanaf 345!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Peace, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Peace, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2007
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - “Chönyid Bardo” gehele serie van 15 werken kopen? Bied vanaf 1050!
Jan Montyn - “Chönyid Bardo” gehele serie van 15 werken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen71 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - In het teken van de dolfijn kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - In het teken van de dolfijn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Verschijning II kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - Verschijning II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Gouache 'désert aride' uit 1965 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Montyn - Gouache 'désert aride' uit 1965

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

Jaartal1965
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Ets - 1994 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets - 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - “Mensole” eigendruk kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - “Mensole” eigendruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1967
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - “Routes Vietnam” kleurenets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - “Routes Vietnam” kleurenets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1973
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets - 1972 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsen kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - "Moderne compositie met vogel" - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 195!
Jan Montyn - "Moderne compositie met vogel" - Kleuren ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormartins

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn - onbekend

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtefacts

Jaartal1973
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Generique kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn - Generique

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1961
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Frontiere - 1982 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Frontiere - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1982
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: vanuit de helicopter - 1979 (oplage slechts 9 stuks, incl. E.A.)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple Japan

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1973
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: - 1988 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets: - 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets - 1998 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Cherbre rouge kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - Cherbre rouge

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Jan Montyn

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Jan Montyn? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Jan Montyn. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Jan Montyn en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Jan Montyn te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Jan Montyn!

Volg het aanbod kunst van Jan Montyn te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Jan Montyn te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Jan Montyn instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Jan Montyn kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Jan Montyn!

Waarom via Kunstveiling kunst van Jan Montyn kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Jan Montyn en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Jan Montyn via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Jan Montyn of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Jan Montyn?

Kunst kopen van Jan Montyn begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Jan Montyn, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Jan Montyn. Om meer kans te maken om de Jan Montyn te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Jan Montyn! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.