5. Jan Montyn

Jan Montyn (1924-2015)

49 aangeboden items / 686 verkochte items

FA. (194 x Favoriet)

Jan MONTYN (Oudewater 1924 - Amsterdam 2015)

schilder, tekenaar, graficus, aquarellist

Opleiding: Jan Montyn is een autodidact kunstenaar. Geboren te Oudewater, hij woont en werkt afwisselend in Amsterdam, Zuid-Frankrijk en Bangkok.

Hoewel Montyn als graficus het meest bekend is heeft hij ook veel getekend en geschilderd. Als schilder en aquarellist maakte Montyn afbeeldingen in traditionele, figuratieve stijl. In 1959 besloot hij zich geheel te wijden aan de grafische kunst omdat dit het medium was dat voor hem het meest geschikt was. Jan Montyn vertaalt de menselijke emotie in de lijn van het landschap.Hij werkt dit thema afwisselend figuratief en abstract uit in tekeningen, etsen en gedichten. Montyn heeft vele reizen gemaakt naar Azi

49 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Montyn - Abstracte compositie, - gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 320!

Jan Montyn - Abstracte compositie, - gemengde techniek (ingelijst)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1987
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Zonder titel. Oplage; slechts 1 exemplaar. E/A. kopen? Bied vanaf 95!

Jan Montyn - Zonder titel. Oplage; slechts 1 exemplaar. E/A.

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - “Voyageur”(reiziger) zeldzame ets kopen? Bied vanaf 75!

Jan Montyn - “Voyageur”(reiziger) zeldzame ets

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - les jardins sauvages kopen? Bied vanaf 130!

Jan Montyn - les jardins sauvages

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963 kopen? Bied vanaf 1100!

Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
Afmetingen54.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - “Scarabee” kopen? Bied vanaf 55!

Jan Montyn - “Scarabee”

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 99!

Jan Montyn - Ets/aquatint: Paysage de refugees - 1971 - oplage 10 stuks

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Montyn - ets/aquatint: Leeuwen - 1998 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets/aquatint: Leeuwen - 1998

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!

Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2000
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Ets: Compositie I- 1964 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - Ets: Compositie I- 1964

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 325!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2000
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Kleurenets | 'Drijvende landen' | 1988 kopen? Bied vanaf 120!

Jan Montyn - Kleurenets | 'Drijvende landen' | 1988

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Antipolis, portfolio met 11 droge naald etsen (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 599!

Jan Montyn - Antipolis, portfolio met 11 droge naald etsen (zeldzaam)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1969
TechniekDroge Naald
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Down below zero of the top of the kick- 1964-66 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - Ets: Down below zero of the top of the kick- 1964-66

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Muzieknoten kopen? Bied vanaf 145!

Jan Montyn - Muzieknoten

Geplaatst doortacohoekstra

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Gouache 'désert aride' uit 1965 kopen? Bied vanaf 650!

Jan Montyn - Gouache 'désert aride' uit 1965

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - kleurenets - zonder titel - 2000 kopen? Bied vanaf 100!

Jan Montyn - kleurenets - zonder titel - 2000

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Verschijning I kopen? Bied vanaf 120!

Jan Montyn - Verschijning I

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas kopen? Bied vanaf 365!

Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - In het teken van de leeuw kopen? Bied vanaf 120!

Jan Montyn - In het teken van de leeuw

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 120!

Jan Montyn - kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Kleurenets - 'La cage du temps II' - 1971 kopen? Bied vanaf 125!

Jan Montyn - Kleurenets - 'La cage du temps II' - 1971

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1971
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - mystiek figuur kopen? Bied vanaf 150!

Jan Montyn - mystiek figuur

Geplaatst dooremfo

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Drie tekens voor 1963 kopen? Bied vanaf 90!

Jan Montyn - Drie tekens voor 1963

Geplaatst dooremfo

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - sans titre kopen? Bied vanaf 145!

Jan Montyn - sans titre

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Klein geheim teken / Overtuigd isolement, ets kopen? Bied vanaf 125!

Jan Montyn - Klein geheim teken / Overtuigd isolement, ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Verbinding, ets kopen? Bied vanaf 125!

Jan Montyn - Verbinding, ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 135!

Jan Montyn - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen73 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 180!

Jan Montyn - zonder titel

Geplaatst doorArt_Rebel

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!

Jan Montyn - Zonder titel

Geplaatst doorArt_Rebel

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Gezichten van de Zon kopen? Bied vanaf 225!

Jan Montyn - Gezichten van de Zon

Geplaatst doorArt_Rebel

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Begin van een wereld kopen? Bied vanaf 110!

Jan Montyn - Begin van een wereld

Geplaatst dooremfo

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - kabelistisch teken kopen? Bied vanaf 140!

Jan Montyn - kabelistisch teken

Geplaatst dooremfo

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - de nachtmerrie kopen? Bied vanaf 100!

Jan Montyn - de nachtmerrie

Geplaatst dooremfo

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Border kopen? Bied vanaf 70!

Jan Montyn - Border

Geplaatst doormonschau

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 70!

Jan Montyn - Nong Khai

Geplaatst doormonschau

Jaartal1986
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 175!

Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1999 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 325!

Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1999 (LUXE INGELIJST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1999
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 325!

Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1998
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets/aquatint - 'Avantar' - 1975 (Prent 190) Serie 10A kopen? Bied vanaf 100!

Jan Montyn - ets/aquatint - 'Avantar' - 1975 (Prent 190) Serie 10A

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Verschijning II kopen? Bied vanaf 120!

Jan Montyn - Verschijning II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Tropical sea kopen? Bied vanaf 98!

Jan Montyn - Tropical sea

Geplaatst doorBijzondermoed

Jaartal1983
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets/aquatint - 1998 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets/aquatint - 1998

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets/aquatint - 1994 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets/aquatint - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Curacao - 1997 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - Ets: Curacao - 1997

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Trois signes kopen? Bied vanaf 135!

Jan Montyn - Trois signes

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1962
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets uit 1964 'Image of Dylan Thomas'+ handgeschreven gedicht - oplage 7 ex. kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - ets uit 1964 'Image of Dylan Thomas'+ handgeschreven gedicht - oplage 7 ex.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Kleurenets, Zomer kopen? Bied vanaf 80!

Jan Montyn - Kleurenets, Zomer

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst