5. Joyce Bloem

Joyce Bloem (1951)

4 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Joyce BLOEM (Heerlen, 1951)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Joyce Bloem - Marin kopen? Bied vanaf 25!

Joyce Bloem - Marin

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1991
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Joyce Bloem - Litho "Hullgoat" kopen? Bied vanaf 35!

Joyce Bloem - Litho "Hullgoat"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joyce Bloem - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Joyce Bloem - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joyce Bloem - Marin kopen? Bied vanaf 20!

Joyce Bloem - Marin

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1991
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst