5. Pieter Fouquet

Pieter Fouquet (1729-1800)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Pieter FOUQUET Jr. (Amsterdam 1729 - ?? 1800)

Pieter Fouquet - Gezicht van de Schreyershoeks-toren te Amsterdam ( 1769 ) kopen? Bied vanaf 22!

Pieter Fouquet - Gezicht van de Schreyershoeks-toren te Amsterdam ( 1769 )

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorpaulus340

Eindtijd25-05-2021 om 22:12

Jaartal1769
Afmetingen23 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst