5. Gerard van Iersel

Gerard van Iersel (1934)

2 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gerard van IERSEL (Eindhoven 1934)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerard van Iersel - SCHOPPENKONING kopen? Bied vanaf 80!

Gerard van Iersel - SCHOPPENKONING

Geplaatst doorkunstpeer

Eindtijd13-06-2021 om 22:31

Jaartal1990
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard van Iersel - Zeefdruk: 'Abstract' kopen? Bied vanaf 15!

Gerard van Iersel - Zeefdruk: 'Abstract'

Geplaatst doorKlaJaMar20

Eindtijd29-07-2021 om 22:22

Jaartal1990
Afmetingen35.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst