5. Herman van den Boom

Herman van den Boom (1950)

1 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Herman van den BOOM (Essen 1950)

Nederlands Belgisch

Herman van den Boom - Zeefdruk met collage op papier | 'Bubbles at Fannelli's bar' kopen? Bied vanaf 75!

Herman van den Boom - Zeefdruk met collage op papier | 'Bubbles at Fannelli's bar'

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd28-02-2021 om 20:53

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen38 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout