5. Elice Kernkamp

Elice Kernkamp (1948)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

schilder, tekenaar Geboren: Surabaya (Indonesië) 1948-09-13 Geboren 1948-09-13 Kwalificaties schilder Kwalificaties tekenaar Onderwerpen figuurvoorstelling Opleiding Academie Artibus (Utrecht)

Elice Kernkamp - Heimwee naar het paradijs kopen? Bied vanaf 75!

Elice Kernkamp - Heimwee naar het paradijs

Geplaatst dooretelkamoll

Eindtijd19-07-2021 om 20:21

Jaartal2002
TechniekAcryl
Afmetingen160 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst