5. Jan van Heel

Jan van Heel (1898-1990)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (36 x Favoriet)

Jan van HEEL (Rotterdam 1898 - Den Haag 1990)

Jan van Heel was een Nederlands schilder.Hij woonde en werkte samen met Wim Sinemus in Parijs in 1945/46.Hij was lid van Pulchri Studio en een van de oprichters van De Werkers met o.a. Rein Drayer. In 1951 stichtte hij met Haagse kunstenaars (Berserik, Westerik, Hussem en Nanninga) de groep Verve op en in 1960 de groep Fugare. Zijn werk wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School.

Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 900!

Jan van Heel - Clown

Geplaatst doorsjmeets

Eindtijd28-03-2021 om 23:24

TechniekGouache
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst