5. Ned. Kunst Genootschap

Ned. Kunst Genootschap

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1959

Dick van Luijn - Port Vendres (Zuid-Frankrijk) kopen? Bied vanaf 150!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Port Vendres (Zuid-Frankrijk)
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Harm Kamerlingh Onnes - Dames met kinderwagen jaren '50 kopen? Bied vanaf 89!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Dames met kinderwagen jaren '50
Techniek Potlood
Afmetingen 15.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands villa in berglandschap van Veneto
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Harm Kamerlingh Onnes - Boerenfamilie in het veld kopen? Bied vanaf 395!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Boerenfamilie in het veld
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Afmetingen 17.5 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 503 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Theo Swagemakers - aquarel kust landschap kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands aquarel kust landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Theo Swagemakers - aquarel slot kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands aquarel slot
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Ton Meyer (1892-1984) 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen