Marinus Schipper (1897-1987) Bloemen in vaas. Kubisme.
Bied mee
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 81 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 299