5. De Groep

De Groep

Opgericht in 1936

De Groep

De Groep in Den Haag bestond uit kunstenaars die lid waren bij Pulchri. Er is weinig informatie bekend over dit kunstenaarscollectief, maar aan de leden kan men aflezen dat een aantal oudere leden van de Haagse School al langer samenwerkte.

Marinus Schipper - Bloemen in vaas. Kubisme. kopen? Bied vanaf 299!
Marinus Schipper (1897-1987) Nederlands Bloemen in vaas. Kubisme.
TechniekGouache
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Jan Pzn. Franken - De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Pzn. Franken (1896-1977) Nederlands De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 25!
Jan Pzn. Franken (1896-1977) Hugo Grotius
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen18 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25