5. Ludwig Rohbock

Ludwig Rohbock (1824-1893)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Ludwig Rohbock - Nuernberg 1820 - 1883 Nuernberg. Over het leven van Ludwig Rohbock is weinig of niets bekend, wel is bekend dat hij een groot aantal zeer verfijnde tekeningen maakte van landschappen, steden etc. o.a. in Duitsland en Nederland, tekeningen die later door bekende uitgevers werden uitgegeven, nadat bekende graveurs zoals Johannes Poppel het graveerwerk hadden verzorgd. Enkele gravures van Ludwig Rohbock zijn uitgegeven in het bekende ?Het Koningrijk der Nederlanden? voorgesteld in eene reeks van naar de natuur geteekende Schilderachtige Gezigten, en beschreven door J.L. Terwen. Naast tekenen, schilderde Ludwig Rohbock, hij werkte o.a. in de omgeving van Berlijn, Sachsen, Thueringen en de Harz. Ludwig Rohbock wordt vermeld in het lexicon _lrich Thieme, Felix Becker e.a. in Band 28 door E.A. Seemann, Leipzig 1934 blz. 520.

Duits

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ludwig Rohbock - De Groote of Sint Bavo te Haarlem uit J.L. Terwen kopen? Bied vanaf 20!

Ludwig Rohbock - De Groote of Sint Bavo te Haarlem uit J.L. Terwen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Eindtijd12-03-2021 om 20:46

Jaartal1858
TechniekLitho
Afmetingen21.5 cm x 14.4 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ludwig Rohbock - Rotterdam - De beurs kopen? Bied vanaf 15!

Ludwig Rohbock - Rotterdam - De beurs

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorRennes

Eindtijd27-07-2021 om 21:57

Jaartal1858
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst