5. Harrie Kuyten

Harrie Kuyten (1883-1952)

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (36 x Favoriet)

Harrie KUYTEN (Utrecht 1883 - Schoorl 1952)

GRAFICUS, TEKENAAR EN SCHILDER

Opleiding: Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, Antwerpen

Woonde en werkte onder andere in Utrecht, Antwerpen en Zweden

Stroming: Bergense School

Exposities en prijzen:

Genoot gedurende 3 jaren de koninklijke subsidie

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Harrie Kuyten - Orkestgezelschap uit de jaren 20 van de vorige eeuw. kopen? Bied vanaf 75!

Harrie Kuyten - Orkestgezelschap uit de jaren 20 van de vorige eeuw.

Geplaatst doorcollectioneur

Eindtijd08-08-2021 om 19:52

Jaartal1922
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harrie Kuyten - C4939-8, Stilleven met Chinese kan kopen? Bied vanaf 1700!

Harrie Kuyten - C4939-8, Stilleven met Chinese kan

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 19:48

Afmetingen96.5 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst