5. Peter Keizer

Peter Keizer (1961)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Peter KEIZER (Amsterdam, 1961)

Peter Keizer - Wit in rook, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!

Peter Keizer - Wit in rook, olieverf op doek (ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Eindtijd26-06-2021 om 21:56

Jaartal1999
Afmetingen70 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst