5. Jacobus Doeser

Jacobus Doeser (1884-1970)

3 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (34 x Favoriet)

Jacobus DOESER (Utrecht 1884 - Heemstede 1970)

Litograaf, tekenaar, schilder en pastellist

Opleiding: Autodidact

Plaats van werkzaamheid: o.a. Laren, Utrecht, Zandvoort, Noordwijk, Parijs, Leipzig, Bennebroek.

Onderwerpen: figuurvoorstelling, landschap, marine, portret, stilleven.

Lid van:

Genootschap van beeldende kunstenaars ?Kunst zij ons doel? (Haarlem)Vereeniging Sint Lucas (Amsterdam)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jacobus Doeser - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!

Jacobus Doeser - Bloemen in vaas

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

TechniekAquarel
Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 225!

Jacobus Doeser - stilleven met rozen

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Afmetingen64.5 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - bloemen en planten kopen? Bied vanaf 350!

Jacobus Doeser - bloemen en planten

Geplaatst doorHannes1948

Afmetingen93 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst