5. Gien Brouwer

Gien Brouwer (1944)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Gien BROUWER (Waddinxveen 1944)

De kunstschilder Gien Brouwer woont en werkt in de omgeving van Utrecht. In Rotterdam volgde hij de kunstacademie waarna hij les kreeg van Herman Wijngaard.

Zijn grote liefde is schilderen met olieverf op linnen in naturalistische tinten. Deze techniek beheerst hij volledig. Hij maakte ook plastieken voor universiteiten. De thema`s waar hij voor kiest zijn voornamelijk echt Hollandse landschappen, zoals polder- en rivierlandschappen met een dreiging in de lucht of een zomerse namiddag.

Gien Brouwer exposeerde in Utrecht, Amsterdam ,Venlo, Düsseldorf, Frankfurt en München.

Gien Brouwer - Opvliegende eenden kopen? Bied vanaf 225!

Gien Brouwer - Opvliegende eenden

Geplaatst doorMartinovic070

Eindtijd11-04-2021 om 19:09

Afmetingen83 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst